Ludzie nie wiedzą co określa się mianem termodrewna

Ludzie nie wiedzą co określa się mianem termodrewna

Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony. Jeżeli przeczytaliście tytuł mojego tekstu a zapewne przeczytaliście, domyślacie się o co mi chodzi. Ludzie nie wiedzą czym jest termodrewno. Nie rozumiem jak można nie wiedzieć More »

Idealny kantor i jego usługa

Idealny kantor i jego usługa

Coraz częściej już szukamy pomocy różnych kantorów, które to mogą nam już pomóc w zakupie taniej waluty. Na pewno dzisiaj kantory internetowe oferują nam już bardzo atrakcyjne oferty takich walut, z których More »

Dobre jakościowo kołdry hotelowe

Dobre jakościowo kołdry hotelowe

Mnóstwo osób dzisiaj zastanawia się nad tym gdzie kupić do hotelu odpowiednie kołdry. Jak się okazuje większość z was ma z tym nie lada problem. Mnóstwo osób nie zdaje sobie sprawy tak More »

Kariera w zawodzie księgowej

Kariera w zawodzie księgowej

Każdy z nas ma prawo do dokonywania własnych wyborów. Dzięki temu w pełni przejmujemy kontrolę nad naszym życiem oraz karierą zawodową. Pewne decyzje mogą mieć wpływ na nasze życie, dlatego zawsze należy More »

Cennik w wypożyczalniach samochodów

Cennik w wypożyczalniach samochodów

Ceny bywają bardzo różne, dlatego naszym zadaniem jest porównać kilka wypożyczalni. Wtedy trafi nam się taka wypożyczalnia samochodów warszawa tanio, która będzie miała coś, co spełni nasze oczekiwania. Na pewno zwracamy uwagę More »

 

Gdzie otrzymamy kredyt?

Jeśli szukamy kredytów pod zastaw naszej nieruchomości to mamy dwa wyjścia żeby uzyskać dokładnie to, co chcemy.

Banki

Pierwszym wyjście jest bank, który bardzo chętnie da nam dokładnie to, czego szukamy. Dzisiaj kredyt pod zastaw nieruchomości to norma i wiele osób z takiej opcji korzysta. Oznacza to, że mamy już przygotowane gotowe warunki, jakie trzeba spełnić żeby otrzymać pieniądze. Jeśli chcemy otrzymać konkretną kwotę trzeba będzie je wszystkie spełnić. Nie ma szans na to żeby bank nam cokolwiek podarował. Dla nich wszystko musi być we właściwy sposób zabezpieczone, a wtedy chętnie dadzą nawet bardzo duże kwoty pieniędzy.

Prywatne firmy

Można w Internecie znaleźć ogłoszenia prywatnych firm, które nie zwracają uwagi na BIK i nasze zadłużenie. Ich nie interesuje czy spłacamy w terminie czy nie. Stworzą nam taką ofertę, jaka będzie jednocześnie dla nich zabezpieczeniem i udzielą nam taki kredyt pod zastaw nieruchomości, który będzie spełniał wszystkie wymogi. Oczywiście im musi się to najbardziej opłacać, ale banki robią dokładnie tak samo.

Jakie trzeba spełnić warunki?

Musimy wykazać, że jesteśmy właścicielami nieruchomości. Hipoteka nie może być zadłużona, czyli nie ma tak, że zaciągamy kredyt pod zastaw nieruchomości, ale już wcześniej spłacamy hipotekę. To nie przejdzie i żadna firma się na to nie zgodzi.

Nie musimy być jedynymi właścicielami nieruchomości, ale to oczywiście komplikuje wyliczenie jej wartości. Do oceny wartości wykorzystujemy rzeczoznawcę, który przysyłany jest przez bank. Czy możemy wziąć swojego człowieka, który wyceni naszą nieruchomość? Oczywiście, że tak, ale musi on znajdować się na liście rzeczoznawców, z którymi współpracuje bank. To jednak nie wszystko, bo nawet wysoka wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę nie oznacza, że taką kwotę otrzymamy. Ostateczne podjęcie decyzji o tym czy udzielić takiego wysokiego kredytu czy nie należeć będzie do banku albo do firmy. Nie zawsze to się udaje osiągnąć w 100%, ale kto wie może nam się akurat to uda?