Ludzie nie wiedzą co określa się mianem termodrewna

Ludzie nie wiedzą co określa się mianem termodrewna

Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony. Jeżeli przeczytaliście tytuł mojego tekstu a zapewne przeczytaliście, domyślacie się o co mi chodzi. Ludzie nie wiedzą czym jest termodrewno. Nie rozumiem jak można nie wiedzieć More »

Idealny kantor i jego usługa

Idealny kantor i jego usługa

Coraz częściej już szukamy pomocy różnych kantorów, które to mogą nam już pomóc w zakupie taniej waluty. Na pewno dzisiaj kantory internetowe oferują nam już bardzo atrakcyjne oferty takich walut, z których More »

Dobre jakościowo kołdry hotelowe

Dobre jakościowo kołdry hotelowe

Mnóstwo osób dzisiaj zastanawia się nad tym gdzie kupić do hotelu odpowiednie kołdry. Jak się okazuje większość z was ma z tym nie lada problem. Mnóstwo osób nie zdaje sobie sprawy tak More »

Kariera w zawodzie księgowej

Kariera w zawodzie księgowej

Każdy z nas ma prawo do dokonywania własnych wyborów. Dzięki temu w pełni przejmujemy kontrolę nad naszym życiem oraz karierą zawodową. Pewne decyzje mogą mieć wpływ na nasze życie, dlatego zawsze należy More »

Cennik w wypożyczalniach samochodów

Cennik w wypożyczalniach samochodów

Ceny bywają bardzo różne, dlatego naszym zadaniem jest porównać kilka wypożyczalni. Wtedy trafi nam się taka wypożyczalnia samochodów warszawa tanio, która będzie miała coś, co spełni nasze oczekiwania. Na pewno zwracamy uwagę More »

 

Serwis wind

Przedstawiamy Państwu ofertę naszej firmy, która jest ściśle związana z dźwigami. Montaż, konserwowanie, modernizowanie oraz naprawa wind, to główna działalność naszej firmy. Od lat współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy posiadają bogate doświadczenie w zakresie napraw wind. Ponadto, dysponujemy szeroko rozwiniętym zapleczem magazynem, mamy dostęp do komponentów wind różnych producentów. Podejmujemy się naprawy wind wszelkich rodzajów i modeli. Serwisujemy windy napędzane hydraulicznie, jak i elektrycznie. Przyjmujemy zlecenia naprawy wind osobowych oraz towarowych, a także wind dla osób niepełnosprawnych. Do Państwa dyspozycji pozostaje także uruchomione przez nas pogotowie dźwigowe, w ramach działania którego, nasi pracownicy wyjeżdżają do usuwania usterek o każdej porze, także w nocy.

W ramach szeroko pojętego serwisu wind, oferujemy także podpisywanie umów o konserwację urządzeń. Zyskaliśmy już zaufanie wielu stałych klientów. Podejmujemy się konserwacji wind zarówno w blokach mieszkalnych, jak i obiektach administracyjnych czy budynkach służby zdrowia. Podstawą prac konserwacyjnych jest dokonanie przeglądu ogólnego stanu technicznego urządzenia, a także szczegółowe oszacowanie jego wyeksploatowania. W razie wykrycia wszelkich nieprawidłowości, podejmujemy się naprawy uszkodzonych części, a także wymiany tych zużytych.

Oprócz tego, zajmujemy się usuwaniem skutków dewastacji urządzeń oraz przygotowywaniem ich do badania UDT.

Nasi fachowcy z powodzeniem przeprowadzają także modernizowanie działających urządzeń. Dzięki naszej pracy, stare windy zyskują całkowicie nowy, stylowy wygląd, a także podnosi się standard ich działania. W ramach modernizacji naprawa wind proponujmy przede wszystkim wymianę systemu sterowania oraz systemu napędowego. Aby dostosować stare urządzenia do aktualnych standardów, proponujemy także wymianę kabin oraz drzwi kabiny, które są zaopatrzone w odpowiednie systemy ryglowania między przystankami.